Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
To fajnie, drodi sąsiedzie.. moze czasem sie mijamy..tak sie sklada ze moze nie tyle co ty ale tez dlugo go znam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwatorka napisał:
To fajnie, drodi sąsiedzie.. moze czasem sie mijamy..tak sie sklada ze moze nie tyle co ty ale tez dlugo go znam..
Ja go znam od 1944-ego, a ty ? Pamiętam rok 1945, wtedy Puszek był jeszcze młodym chłopcem, ale już wtedy wszystkich zadziwiał swoją wrażliwością na ludzką krzywdę. Razu pewnego na naszą ulicę (mieszkaliśmy wtedy na Warszawskiej, tu gdzie dzisiaj stoi MOK) przyjechali Niemcy ( a może to byli ruscy, nie pamiętam już ) i zażądali ode mnie 5 zł. Wtedy Puszek (a miał chyba 6 lat zaledwie) powiedział do nich :" Hitler kaputt !" Niemcy zawstydzili sie, przeprosili i odjechali. Taki był Puszek wtedy. A co z nim zrobiło się dzisiaj ? Ech ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak go mozesz tyle znac skoro on w 82 chyba sie urodzil w 44 go na swiecie jeszcze nie bylo.. czy wg.ciebie on ma 64lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwatorka napisał:
jak go mozesz tyle znac skoro on w 82 chyba sie urodzil w 44 go na swiecie jeszcze nie bylo.. czy wg.ciebie on ma 64lata?
Droga Obserwatorko ! Nie wiem, może to był jego ojciec ? albo dziadek ? w każdym razie tak to było. A ten wasz Puszek , mówisz, urodził się w 82 ? Na zdjęciu na jego stronie dałbym mu więcej lat niż 25., wygląda na 45. A co ? podoba ci się jednak ? Przypominam ci że masz 'swojego faceta" ! Chyba że ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwatorka napisał:
jak go mozesz tyle znac skoro on w 82 chyba sie urodzil w 44 go na swiecie jeszcze nie bylo.. czy wg.ciebie on ma 64lata?
...WILGOTNA SIE NIE MYLI, bo Puszka do Mezericht przywieźli po 17 września 1939 roku krasnoarmiejcy na swoich tankach, jak "wyzwalali" spod okupacji polskich panów ziemie zachodniej Białorusi i Ukrainy... i tak juz wtedy został... wcześniej bolszewicy próbowali go nam zostawić w 1920 roku, ale "Dziadek" ich pogonił... Puszek więc w 1945 roku miał 6 lat, bo 5 urodziny obchodził w Chełmie Lubelskim 22 lipca 1944 roku, razem z Manifestem PKWN-u wydrukowanym zresztą w Moskwie... a w 1982 roku, to udało mu się u nas jeszcze przetrwać w satelickim ZSL-U, bo został obs***y przez WRON-ę 13 grudnia 1981 roku (pamiętasz nie było wtedy Teleranka???)... według mnie Puszek ma więcej niż 64 lata, bo chyba POCZĄŁ się razem z KAPITAŁEM takiego jednego gościa... Marks mu było, czy Engel (jak ten nasz trener...;-) ), czy jakos tak... a może jeszcze wcześniej... ŁAPIESZ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM FACETA I TYLE,ALE MNIEJSZA O MOIM ZYCIU PRYWATNYM A WY BAJKOPISARZE JESTESCIE NIESAMOWICI, ISTNE SHOW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyPuszek ! Przestań bo ja się chyba zesr...m ze śmiechu ! To mówisz że Puszek ma jednak więcej 64 lata ?! Toż to stary dziad ! I popatrz że taka np. Obserwatorka leci na takiego starego Grzyba ! To głupia ! Tylu młodych ma dookoła (choćby ciebie albo mnie) a ona wybrała takiego pryka ! Dziewczyno, opamiętaj się ! Co cię opętało ?! Sorry, ale muszę już wędrować do domu. Dobranoc ! Do jutra ! Ps. Obserwatorko, zastanów się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezłe teksty, gratuluję autorom, którzy tak wspaniale opisali mój życiorys!! Piszcie Panowie, piszcie, jak tak dalej pójdzie to może napiszecie kiedyś jakąś ciekawą część Harrego Pottera? Pozdrawiam wszystkich obserwatorów forum i gratuluję zaangażowania w tak wiele różnorakich tematów. To jest wielce budujące, że macie Państwo czas i siły, by w dobie tego dzisiejszego, szalonego zawirowania móc czasem odprężyć się na forum Dziennika Wschodniego - najlepszego wg mnie dziennika na Świecie. Pozdrawiam Marcin Duszek - 64 letni senior:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak radny z poczuciem humoru! Duszek, Ty to jesteś równy gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie daleko pada jabłko od jabłonki , poseł stefaniuk poeta, satyryk, a radny duszek bierze z niego przykład.. A jam , jako wieszcz ludowy dodać pragnę iż pan Puszek nasz bohater wypędził też z Polonii rusków precz, rok był ów 80, a on pod postacią duchową armię czerwoną wypędził, bohater nasz podlaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś znała Duszka to byś wiedziała, że to najszlachetniejszy człowiek na Świecie, to chyba dlatego mu zazdrościsz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo co z dziewczynką? Była już ta operacja w Monachium? pozdrawiam wszystkich zwolenników pana radnego. Czekamy na następne działania w dobrych sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 do wilgotnej napisał:
Gdybyś znała Duszka to byś wiedziała, że to najszlachetniejszy człowiek na Świecie, to chyba dlatego mu zazdrościsz:)
Do Wilgotnej2 : Twój Puszek to bardzo mierny POLITYK i tyle ! Żeby wskoczyć na stołek POLITYCZNY to najpierw musi, niestety, popracować kilka lat , trochę na własny image jako "człowiek pomagający innym". Lud to lubi. I to właśnie Puszek robi. Niestety, mimo wysiłków, tym razem do parlamentu dostać się nie udało. Możemy więc być pewni że akcje ratowania kogo się da nie ustaną. Dawaj Puszek, dawaj ! Tylko miernoty zapatrzone są w autorytety typu Puszek. Ja mam mu czegoś zazdrościć ? Raczej współczuć upadku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz jaki ten lud jest ciemny. Dziwię się że jeszcze tu mieszkasz w takim ciemnogrodzie i czytasz takie płytkie artykuły o płytkich ludziach, w gazecie przeznaczonej dla ciemnogrodu. To jest właśnie Twój ból, że Ty nic takiego jak Puszek" nie robisz i wydaje mi się że to właśnie najbardziej was boli,że jego ludzie lubią - a Was niestety nie. Bardzo mi smutno z tego powodu, a my duszka lubimy ciągle i nie przestaniemy, możesz być spokojny, spokojna. A jeśli idzie o ten parlament, to bardzo dobrze żeby tacy społecznicy wreszcie zaczęli tam trafiać, w końcu zacznie ktoś myśleć o zwykłych ludziach, a nie tylko interesy swoje tam załatwiają. trzymaj się zawilgocony człowieku, zbyt dużo wilgoci w Tobie się zbiera. Umów się z Puszkiem na osuszanie!!)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 do wilgotnej napisał:
To jest właśnie Twój ból, że Ty nic takiego jak Puszek" nie robisz i wydaje mi się że to właśnie najbardziej was boli,że jego ludzie lubią - a Was niestety nie. Bardzo mi smutno z tego powodu, a my duszka lubimy ciągle i nie przestaniemy, możesz być spokojny, spokojna.
PUSZEK skąd Ty przywozisz do Białej tych swoich FANATYKÓW? Z Palestyny może? Niemożliwe żeby to był nasz lud podlaski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mierny polityk z pana radnego Duszka? hmm. . Ciekawe, a co wg Wilgotnej powinien robić Duszek,skoro wg Wilgotnej jest mierny? Wg mnie to najaktywniejszy polityk w naszym regionie. I to nie tylko moja opinia. Ostatnio oglądałam stronę radnego i nie widziałam tam oznak jakiejś biernośći, wręcz przeciwnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty antyPuszek z tą Palestyną? masz jakiś kompleks palestyński? a może jesteś muzułmaninem?? albo turkiem - szczurkiem z młodzieżowki LPRu albo bojówki samoobrony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 do wilgotnej napisał:
Widzisz jaki ten lud jest ciemny. Dziwię się że jeszcze tu mieszkasz w takim ciemnogrodzie i czytasz takie płytkie artykuły o płytkich ludziach, w gazecie przeznaczonej dla ciemnogrodu. To jest właśnie Twój ból, że Ty nic takiego jak Puszek" nie robisz i wydaje mi się że to właśnie najbardziej was boli,że jego ludzie lubią - a Was niestety nie. Bardzo mi smutno z tego powodu, a my duszka lubimy ciągle i nie przestaniemy, możesz być spokojny, spokojna. A jeśli idzie o ten parlament, to bardzo dobrze żeby tacy społecznicy wreszcie zaczęli tam trafiać, w końcu zacznie ktoś myśleć o zwykłych ludziach, a nie tylko interesy swoje tam załatwiają. trzymaj się zawilgocony człowieku, zbyt dużo wilgoci w Tobie się zbiera. Umów się z Puszkiem na osuszanie!!)))
Wilgotna2 ! No po prostu uwielbiam twoje teksty, jesteś cudowna ! Wspaniały jest np. ten fragmencik : "...najbardziej was boli, że jego ludzie lubią - a was niestety nie". Wilgotna2, ty po prostu masz TALENT ! Pisz, pisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy macie do marcina to wspanialy koles i w dodatku zajebisty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
co wy macie do marcina to wspanialy koles i w dodatku zajebisty...
Że wspaniały to wiedziałem, ale że jeszcze do tego ZAJEBISTY ??? Mogłabyś to rozwinąć, Stokrotko ? Co w nim takiego ZAJEBISTEGO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...